• Zrnko múdrosti: Skôr než sa začnete šplhať po rebríčku úspechu, presvedčte sa, či je opretý o tú správnu budovu. (Stephen Covey)
  • Zrnko múdrosti: Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa nájde blbec, ktorý o tom nevie a spraví to!
  • Zrnko múdrosti: Keď začne fúkať vietor zmien, stavajú sa múry - vetrolamy. Optimisti v tomto čase vytiahnu plachty!
  • Zrnko múdrosti: Nikdy, nikdy ale nikdy sa nevzdávajte. (Winston Churchill)
  • Zrnko múdrosti: Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ. (Brian Tracy)

Transformačný víkend 2018

Podrobné informácie a prihlášku nájdete po kliknutí na banner alebo SEM

Názory účastníkov z roku 2017 (otvorí sa v novom okne):  1. stupeň2. stupeň

Súťaž môj obľúbený citát

Napísali ste - po terapii

Z vašich listov - po terapiiPri hĺbkovej terapii - s veľkou podporou anjelských energií - sa dostávame až na koreň problémov a blokov. Po ich vyčistení nastáva zmena, ktorá sa viditeľne odzrkadlí v bežnom živote, resp. v zdravotnom stave človeka. Tu je niekoľko reakcií tých, ktorí si našli čas a poslali mi svoj príbeh. Ďakujem všetkým, ktorí sa podelia so svojimi skúsenosťami. Verím, že pomôžu aj iným rozhodnúť sa.


Milá Monika, keď si ma koncom júna sprevádzala mojou terapiou, riešila som traumy z detstva. Dejú sa veci... Asi najväčší "dôkaz" pozitívneho účinku terapie pre mňa bola kontrola na alergológii v októbri. Moje výsledky po testovaní sa výrazne zlepšili. Ak by som to mala vyjadriť v číslach, tak je to možno aj 95%. Moja lekárka nechápala...Ďakujem ešte raz za trpezlivé vedenie počas procesu.
Želám Ti pevné zdravie,
Jana

Milá Monika, veľmi pekne ti ďakujem za tvoje vedenie pri dnešnej terapii. Vyjasnil sa mi zrak, ďakujem za všetko, čo ma v živote stretlo. Vďaka dnešným informáciám som pochopila veľa situácií a súvislostí z minulosti.
Daniela

Mala som asi osem rokov úzkosti a rôzne fóbie. Bála som sa byť sama, odpadnutia, akejkoľvek straty kontroly nad situáciou, chorôb. Častokrát som nechcela odísť z domu, pretože som sa bála, že sa mi niečo stane a nikto mi nepomôže. Bola som tiež veľmi naviazaná na rodičov nechcela som sa veľmi stretávať s rovesníkmi. Bola som u Vás dvakrát, najprv na terapii a potom na anjelských stretnutiach. Odvtedy som vysadila denné antidepresíva (mám ešte jednu tabletku večer z dôvodu nespavosti). Nemám problém byť sama doma, ani cez noc, začala som cvičiť, znova vyhľadávať ľudí, obnovila som priateľstvo s najlepšou kamarátkou, schudla som a už nie som emocionálne závislá od rodičov. Urobila som pokrok, ale chcem sa pohnúť ešte ďalej. Od terapie cítim väčší vnútorný pokoj a viac verím sama sebe. Takže ďakujem a som rada, že prídem znova.
Martina

Monika, tak mi dovoľ aby som sa ešte raz poďakovala Bohu, anjelom, že mi bolo cez Teba umožnené pochopiť a uvidieť tie skutočnosti v živote čo som si nabrala do svojho balíčka na učenie a pochopenie. Som nevýslovne vďačná nielen za seba aj za všetkých čo sa k Tebe dostali a dostanú a môžu svoju dušičku oslobodiť od trápenia - ak sa tak rozhodnú. Monika, to je také neskutočné - povedala by som - až dobrodružstvo, a má to veľa spoločné s mojím povolaním. Ibaže toto si sami režírujeme aj sa sami obsadzujeme do rolí aby sme čím lepšie pochopili to čo máme. A nakoniec, ak to zvládneme, nám hádam aj zatlieskajú tie svetelné bytôstky, ktoré nám tak vďačne pomáhajú. Tak vďaka.
Dada

Milá Monika,
je mi veľkou cťou, že som Vás mohla spoznať osobne. Na ten deň budem ešte dlho spomínať (samozrejme len v tom najlepšom). Ste proste neskutočne úžasná osoba, inteligentná, sčítaná, energetická, proste odniesla som si od Vás neskutočnú energiu, a kľud v duši. To, ako ste dokázali moju duševnú pohodu a auru dať do poriadku, Vám chodí odo mňa obrovské Ďakujem! Veľmi Vás obdivujem, ste pre mňa niečo ako anjel v ľudskej podobe.
MP

...prišla som domov v poriadku, unavená, ale spokojná a šťastná. Nevedela som, čo mám očakávať alebo čo má čaká, no naše sedenie bolo niečo neopísateľné, oslobodzujúce, povzbudivé...Ďakujem, že ste mi umožnili vidieť a stretnúť sa s dušou kamarátky, mne sa to nedarilo...Ďakujem, že ste vniesla do mojej duše kľud a mier a aj vedomie, že všetko, čo sa okolo mňa deje je v poriadku a že si to všetko iba nenamýšľam. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem a želám pekný deň.
Lenka

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede nájdete v listárni TU.

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

* indicates required

Rešpektujem Vaše právo na súkromie. Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím.

Trojdňové transformačné stretnutie

Ďalšie projekty

MonikaJ.sk

Eshop Monikaj.sk
TopKoucing.sk

TopKoucing.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com