• Zrnko múdrosti: Skôr než sa začnete šplhať po rebríčku úspechu, presvedčte sa, či je opretý o tú správnu budovu. (Stephen Covey)
  • Zrnko múdrosti: Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa nájde blbec, ktorý o tom nevie a spraví to!
  • Zrnko múdrosti: Keď začne fúkať vietor zmien, stavajú sa múry - vetrolamy. Optimisti v tomto čase vytiahnu plachty!
  • Zrnko múdrosti: Nikdy, nikdy ale nikdy sa nevzdávajte. (Winston Churchill)
  • Zrnko múdrosti: Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ. (Brian Tracy)

Transformačný víkend 2018

Podrobné informácie a prihlášku nájdete po kliknutí na banner alebo SEM

Názory účastníkov z roku 2017 (otvorí sa v novom okne):  1. stupeň2. stupeň

Súťaž môj obľúbený citát

Veríte na odkazy od anjelov?

Odkazy od anjelovSom nesmierne poctená a vďačná vždy, keď dostanem spätnú väzbu od ľudí, ktorí boli u mňa. Nasledovný prípad je výnimočný tým, že sa Janka sama ani neprihlásila, ja som jej povedala, že mám pre ňu odkaz. Bola pre mňa cudzou osobou, stretli sme sa prvýkrát, a ... čítajte jej spoveď.

Priznám sa, že napriek tomu, že som veriaca, nedôverujem veštkyniam, kartárkam, ba dokonca ani psychológom a terapeutom. Vždy som krútila hlavou nad manželskými poradňami. Prečo by mi mal niekto cudzí hovoriť do mojich súkromných vecí? Veď o mne nič nevie! S Monikou som sa zoznámila „náhodou“. Náhodou...

Odstupom času verím, že o náhodu nešlo. My dve sme sa mali stretnúť. Povedala mi, že má pre mňa odkaz od anjelov. Usmiala som sa. Dohodli sme si stretnutie. Ak mám byť úprimná, do jej bytu som kráčala so zdvihnutým obočím. Bola som zvedavá, no zároveň skeptická. Pohodlne som sa usadila na gauči a Monika sa spojila s mojimi anjelmi. Stále som sa usmievala, no potom mi Monika začala rozprávať veci, o ktorých nemohla vedieť. O mojom súkromí, mojich úvahách, mojich vnútorných otáznikoch.

Čo vám poviem, stáli mi chlpy, búšilo mi srdce a mala som v očiach slzy (ja nikdy neplačem pred cudzími ľuďmi!). Prezradila mi, že môj manžel sa niečím trápi. Niečím, čo mi nepovedal, lebo ma nechce zaťažovať. A tak som sa ho na to večer spýtala. Jeho reakciu som nečakala – rozklepal sa a krútil hlavou, že odkiaľ to viem. Priznal sa mi, že už ho dlhšiu dobu ho niečo sužuje. Od nášho rozhovoru je ako vymenený. Po dlhej dobe ho vidím naozaj šťastného!

Som Monike nesmierne vďačná. Pre mňa bolo stretnutie s anjelmi naozaj ozdravujúce. Ďakujem!

Janka

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede nájdete v listárni TU.

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

* indicates required

Rešpektujem Vaše právo na súkromie. Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím.

Trojdňové transformačné stretnutie

Ďalšie projekty

MonikaJ.sk

Eshop Monikaj.sk
TopKoucing.sk

TopKoucing.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com