• Kozmická Láska - kniha

  Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej


  ~ OBJEDNÁVKA ~

   

  objednávka knihy


 • Knihy a CD Moniky Jakubeczovej na Monikaj.sk

  Všetky knihy a CD z dielne Moniky Jakubeczovej

  ~ nájdete v eshope ~

  www.MonikaJ.sk

 • Program Fénix

  Chcete spustiť svoje podnikanie a potrebujete pomoc?

  ~ využite online kurz ~

  Program-Fenix.sk

 • Sprevádzanie - online terapia

  Bývate v zahraničí? Využite Program Sprevádzanie - cez skype

  ~ terapia online ~

  Program Sprevádzanie

 • Koučing a konzultácie

  Potrebujete poradiť?  Rozhodujete sa alebo neviete ako ďalej?

  Nemrhajte časom systémom "pokus-omyl"

  ~ konzultujte alebo sa nechajte koučovať ~

  KoučingKonzultácie

Používate Gmail? Užitočné informácie...

Gmail Napísala som len veľmi stručný návod k tomu, ako neprísť o dôležité informácie, ktoré ste si vyžiadali, no v pošte ich nevidíte. Ak ste sa zaregistrovali na ober newslettrov na tejto stránke (alebo iných weboch), určite si tento článok prečítajte.

Keď sa zaregistrujete na odber noviniek cez účet Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , veľmi často sa môže stať, že zaslané správy skončia v SPAM koši (nevyžiadaná pošta). Je to kvôli nastaveniam systému ochrany gmail účtu.


Čo teda môžete spraviť preto, aby ste očakávané emaily vždy našli v hlavnej záložke?

 • 1. Skontrolujte hneď teraz váš Spam kôš tak, že rozkliknete riadok Ďalšie:

Gmail Gmail • 2. Priebežne si kontrolujte tento adresár, môžete tam nájsť naozaj hodnotné správy.
  Ja spamy väčšinou mažem aj z tohto adresára. Dôležitá je informácia, že ak sem neprídete skontrolovať poštu, po 30-tich dňoch tieto správy sú vymazané (resp. podľa nastavenia). Aj tie dôležité...

Gmail • 3. Skontrolujte svoju záložku REKLAMY alebo AUTOMATICKÉ.
  Ak požadované emaily nachádzate v tejto časti a chcete ich mať v hlavnej pošte, potom stačí riadok „pretiahnuť“ do hlavnej záložky. Následne ďalšie emaily od toho istého odosielateľa budete dostávať vždy do záložky HLAVNÉ

Gmail

 

Nezabudnite odkliknúť súhlas s úkonom presunu: Áno, má sa toto pravidlo použiť aj v budúcnosti...

Gmail

 

 • 4. Ďalšie 3 možnosti, ako bezpečne dostať emaily, na ktoré čakáte:
 1. Označte správu hviezdičkou. Následne ju budete mať vždy aj v adresári (riadok) S HVIEZDIČKOU aj v záložke HLAVNÉ
 2. Odpovedzte odosielateľovi. Akonáhle aspoň raz pošlete ODPOVEĎ ODOSIELATEĽOVI, jeho meno s email adresou sa dostane do vašich kontaktov a tým Gmail-u dáte najavo, že tento kontakt je pre vás dôležitý. Preto sa správy toho odosielateľa budú zaraďovať do HLAVNÉ správy.
 3. PRIDAJTE odosielateľa do KONTAKTOV manuálne. Posuňte myš nad meno odosielateľa. Zobrazí sa okno, kde je okrem iného: Pridať do kontaktov. Ak na to kliknete, odosielateľ sa pridá do kontaktov a následne platí predošlý popis. Zároveň sa objaví informácia: Osoba XY bola pridaná do kontaktov. Zobraziť podrobnosti kontaktu. Ak na toto kliknete, vyroluje sa vám zoznam všetkých emailových správ od tohto odosielateľa.

Gmail

 • Z odporúčaní Google sa tiež dočítate:

Existujú dva dôležité činitele, ktoré (za normálnych okolností) napomáhajú doručovanie správ do priečinkov doručenej pošty používateľov Gmailu:

 • Adresa odosielateľa sa nachádza v zozname kontaktov používateľa.
 • Používateľ kliknutím na tlačidlo Toto nie je spam upozorní Gmail, že správy odoslané z príslušnej adresy sú vyžiadané. Hlásenia používateľov sledujeme a opravujeme problémy, aby bol dojem používateľa čo najlepší.

Gmail učí na základe opráv používateľov a postupne automaticky upravuje klasifikáciu podľa ich preferencií.

 

Snáď tento článok pomohol, aby ste odteraz mohli dostávať všetky správy načas a do hlavného adresára Gmail účtu.

Monika

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

UPOZORNENIE: Ak máte účet na portáloch azet.sk, centrum.sk, zoznam.sk a podobne, je možné, že novinky vám nebudú doručované, kvôli špeciálnym serverovým nastaveniam týchto portálov. Často sa mi čitatelia sťažujú, že im nechodia správy-novinky. Preto odporúčam uvádzať GMAIL účet, ktorý je spoľahlivý a s obrovskou kapacitou.

* povinné polia

Po odoslaní vašich údajov dostanete email do svojej pošty, v ktorom nájdete link na potvrdenie vášho rozhodnutia. Prosím kliknite naň a následne zaškrtnite políčko: Súhlasím so zasielaním noviniek (newslettra). Odhlásiť sa z odberu správ budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím - cez odkaz v pätičke každej správy.

Eshop: www.MonikaJ.sk

www.monikaj.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM