• Zrnko múdrosti: Skôr než sa začnete šplhať po rebríčku úspechu, presvedčte sa, či je opretý o tú správnu budovu. (Stephen Covey)
  • Zrnko múdrosti: Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa nájde blbec, ktorý o tom nevie a spraví to!
  • Zrnko múdrosti: Keď začne fúkať vietor zmien, stavajú sa múry - vetrolamy. Optimisti v tomto čase vytiahnu plachty!
  • Zrnko múdrosti: Nikdy, nikdy ale nikdy sa nevzdávajte. (Winston Churchill)
  • Zrnko múdrosti: Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ. (Brian Tracy)

Transformačný víkend 2018

Podrobné informácie a prihlášku nájdete po kliknutí na banner alebo SEM

Názory účastníkov z roku 2017 (otvorí sa v novom okne):  1. stupeň2. stupeň

Súťaž môj obľúbený citát

Terapia - liečenie na bunkovej úrovni

K terapiám som sa dostala plynulo, bez cieleného smerovania robiť len terapie. Pred rokmi som absolvovala niekoľko zaujímavých seminárov, ktoré ma posunuli v mojej duchovnej ceste. Zážitky z procesov, ktoré som mala možnosť na týchto seminároch zažiť zmenili môj život. Nielen ma vyliečili z istých "chorôb", ale dali mi aj nástroj do ruky, ktorým viem pomôcť aj mojim blízkym.

Terapia, ktorú používam pri liečení je technika, ktorá, krok za krokom umožní dostať sa ku koreňu dlhodobých problémov, strachov a blokov. Spája nás tiež s nekonečnou múdrosťou vlastného tela za účelom vyvolania nesmierneho samoliečiaceho potenciálu.
Proces Terapie zavedie "pacienta" ku konkrétnym negatívnym bunečným spomienkam, pomôže ich odkryť a vyčistiť, oslobodiť sa a následne tým naštartovať prirodzený proces samoliečby tela.

Okrem tohto spôsobu liečenia používam aj iné prístupy s klientom, napríklad liečenie anjelmi, či technikami, ktoré ma učili priamo oni. Počas kontaktu využívam všetky techniky liečenia, do ktorých som bola zasvätená. Prečítajte si o mne viac v článku Absolvovala som...

Je rozdiel isté bolesti a životné skúsenosti potlačiť a žiť s pomýleným vedomím, že ste ich vyriešili, alebo prežívať blaho-byt preto, lebo tieto bolesti naozaj vyčistíte až na bunkovej úrovni.


Väčšinou ľudia neveria tomu, že najväčšou prekážkou k vlastnej hojnosti sú oni sami. Terapia odhalí a vylieči aj také bloky, o ktorých ani nevieme, že ich máme.

 

Chcete sa objednať na Terapiu?

Sedenie v Dunajskej Strede trvá od 2 až 2,5 hodiny, no odporúčam vyhradiť si čas aj 3 hodiny.
V prípade záujmu ma kontaktujte cez formulár. Do emailu napíšte prosím aj vaše telefónne číslo, ozvem sa vám obratom. Cena jedného sedenia je 50 Eur.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede nájdete v listárni TU.

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

* indicates required

Rešpektujem Vaše právo na súkromie. Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím.

Trojdňové transformačné stretnutie

Ďalšie projekty

MonikaJ.sk

Eshop Monikaj.sk
TopKoucing.sk

TopKoucing.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com